Доставка та оплата

Heading photo

Наша компанія пропонує доставку причепів по Україні:

● Ми користуємося послугами вантажоперевізника «Delivery». Доставка проводиться в короткі терміни за доступними цінами. 
● В залежності від регіону та габаритів причепа, ціна доставки може коливатися в межах від 1300 до 4000 гривень, суворо за тарифами перевізника. Вартість доставки в потрібний регіон уточнюйте у менеджера.
● Замовляючи доставку, клієнт отримає причіп в розібраному вигляді з документами для подальшої реєстрації в ТСЦ.  

Heading photo

Способи оплати:

1) При замовленні причепа з доставкою, оплата проводиться двома способами: ● Оплата в повному обсязі. ● Завдаток (2000 гривень на одновісний причіп, 5000 грн. на двовісні причепи або нестандартні замовлення). В даному випадку клієнт оплачує вартість, що залишилася, при отриманні причепа в компанії-перевізника або ж за вказаними раніше реквізитами.  
2)Оплата по безготівковому розрахунку. 
3)Готівковий розрахунок, при самовивозі з заводу. 
4)Оплата причепа в кредит.  

Heading photo

Як зробити замовлення? Дуже просто! 

● Оберіть причеп, який вам найбільше підходить та залиште замовлення на сайті і ми одразу Вам зателефонуємо. Якщо ви вагаєтесь і не можете визначитись, зателефонуйте або залиште повідомлення і наші спеціалісти допоможуть зробити правильний та омріяний вибір.  
● Уточніть спосіб оплати, якщо потрібна доставка – менеджер підготує рахунок. 
● Необхідно вказати ПІБ особи, яка буде забирати причіп, або дані людини, яка буде отримувати транспортний засіб на пошті.  
● Для оформлення документів клієнту необхідно надати: копію паспорта або фото (1, 2 сторінки, сторінка з пропискою та ідентифікаційний код). Для зручності і правильної обробки даних клієнта рекомендується висилати копії електронною поштою на e-mail: moc.liamg%40reviryks.anel або Viber: 066-087-27-84
Дякуємо за довіру, і за те, що обрали нас. Ваш причіп уже чекає на свого власника!