Illustration

Про компанію

"Ми - українське сертифіковане потужне виробництво «Кортес», яке виготовляє надійні одновісні, двовісні причепи та лафети різного цільового призначення під торговою маркою «Дніпро». В наявності – завжди великий вибір товару, причепи різного кольору, розміру, комплектації під категорію В та ВЕ.

З 2015 року ми безперервно вдосконалюємо нашу майстерність, усунувши недоліки і запровадивши побажання покупців, створили надійні і зручні причепи для легкових автомобілів. Ми працюємо з юридичними та фізичними особами, надаємо всі необхідні документи для оформлення причепів в територіальному сервісному центрі. Завжди раді співпраці і готові відкривати нові представництва на взаємно вигідних умовах, а також запрошуємо у нашу команду ініціативних та відповідальних менеджерів.

Не важливо, в якому місті ви знаходитесь, ми здійснюємо доставку транспортною компанією по Україні за лояльною ціною. Наші причепи намагаються найскоріше потрапити до Вас. Спеціалісти заводу «Дніпро» допоможуть зробити вибір та обрати потрібний причіп.

Завдяки цьому, самий вибагливий клієнт залишиться задоволений при придбанні нашої продукції. Перевеземо найцінніше з максимальною якістю за мінімальними цінами!"

Головні переваги нашої компанії

Кращі технічні характеристики

Безперечна якість

2-cost of living

Доступна цінова політика і дизайн

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Допоможемо знайти потрібне рішення конкретно під ваш запит

Дякуємо!

Найближчим часом з вами зв'яжуться.

Can't send form.

Please try again later.

Співробітництво

Завод причепів «Кортес- 2015» успішно працює на ринку України, створюючи довговічні причепи. Кожного дня ми стаємо кращі, удосконалюючи себе. Причепи нашого бренду - це європейська якість за українською ціною. У майбутнє заглянути не можна, але ми з упевненістю можемо сказати, що як і сьогодні залишимося кращими. Працюємо з юридичними і фізичними особами. Ми завжди раді співпраці і відкриті до пропозицій! 

  • Знижки для оптових покупців 7% - за умови купівлі від 10 причепів. Можлива доставка нашим вантажним транспортом в різні регіони України (вартість доставки узгоджується окремо, на вигідних умовах для наших партнерів). Продаж відбувається по дилерському договору.

  • Співпраця по дропшипінгу.

  • Після тривалої співпраці, можливо замовляти причепи під повну реалізацію, або часткову (наприклад, ви купуєте 10 причепів, а 2-4, йде під реалізацію).